Bireysel Satış

PROVEA, tüm bitkisel üretim alanlarında ürettiği “ÇÖZÜMLER”i her bir çiftçiye bireysel olarak sunabilmek üzere bu satış kanalını oluşturmuştur. Bu ürünümüz hiçbir altyapı gerektirmeksizin her bir çiftçimizin istediği tüm raporları kendi bilgisayarında PDF formatında kullanabilmesini sağlayacak şekilde oluşturulmaktadır.

Her bir çiftçimiz izlemek ve raporlamak istediği tarımsal üretimine göre ihtiyaç duyduğu çözümleri içerir talebini, her bir parseli için ayrı ayrı isteyebilir. Bu ürünler ve parseller farklı da olsalar her bir müşterimiz için farklı farklı izleme ve raporlama olanakları bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz uçuş ve fotoğraflama hizmeti hariç olacak şekilde dekar başına izleme ve raporlama hizmeti olarak hesaplanmaktadır. Çiftçilerimiz yıllık toplu alım yaparak tüm yıl boyunca hizmet alabileceği bir toplam alan kotasına sahip olabilir.

Bireysel satış ile her bir çiftçi için yapılan üyelik sonrasında, raporlanması istenen ürüne bağlı olarak yıllık vejetasyon periyotlarında birer raporlama hizmeti verilebileceği gibi doğal afet durumlarında da istendiğinde ayrıca raporlama hizmeti de verilebilir. Normal vejetasyon takvimi dışında da istendiği zaman raporlama hizmeti toplam alan kotasından kullanılmak üzere sağlanabilir.